Тарифи для бізнесу
Тарифи для бізнесу
1499 ₴щомісяця
Base Business
  • 6 етапів очищення
    продуктивність до 40 л\год
1999 ₴щомісяця
Extra Business
  • додаткова очистка води від мікробів, бактерій та вірусів
    продуктивність до 70 л\год
1499 ₴щомісяця
Individual
  • Індивідуальний тариф під Ваші потреби.

 

Тариф Base Business 1499 ₴ щомісяця

Це безпечна, чиста вода без шкідливих домішок. Вона підходить для вживання, як в сирому вигляді, так і для приготування напоїв. Суттєво, що така вода не залишає накипу на побутовій техніці (чайник, кавоварка чи навіть зволожувач повітря). Відфільтрована вода завжди доступна з крану, не потрібно міняти бутлі, чи набирати пляшки з водою із точок розливу. Фільтр має 6 етапів очищення. Система компактна і встановлюється під мийкою.

Тариф Base Business підходить для невеликих офісів, кав'ярень, туристичних агентств, салонів краси, коворкінг центрів, адвокатських бюро, а також для ветеринарних клінік.

Тариф Extra Business 1999 ₴ щомісяця

Присутнє те саме, що й у тарифі Base , але важлива відмінність полягає у великих об'ємах очищеної води для великої кількості осіб. Тут використовується високоефективні мембрани з великою пропускною здатністю.

Також присутня ультрафіолетова лампа, що дезінфікує воду та перешкоджає появі мікробів, бактерій та вірусів.

Тариф підходить для кафе та ресторанів, спортивних залів, мовних курсів, невеликих дитячих садочків, приватних клінік.

Тариф Individual 1499 ₴ щомісяця

Ціна від 1499 грн, вираховується індивідувально, залежно від комплектації системи.
Для нас немає нездійсненних задач. Просто повідомте Ваші потреби, цілі та очікування, щоб наш спеціаліст з підбору обладнання підібрав систему і тариф індивідуально під Вас. Не зайвим буде поділитись і вхідними даними, такими як споживання питної води за добу, пікове навантаження, кількість точок підключення, формат закладу (кав'ярня, стоматологія, виробництво тощо), обмеження вільного місця для розташування системи.
Будемо раді допомогти в будь-яких побажаннях :)

 
Поширені запитання
Який мінімальний термін підписки на сервіс?
Мінімальний термін підписки складає 30 днів. Відлік починається з моменту проведення оплати.
Мені знадобляться якісь документи для оформлення підписки?
При оформленні підписки ви, всього лиш, вказуєте серію і номер паспорту і номер карти, яку будете використовувати для оплати підписки в подальшому.
Які гарантії, що вода буде дійсно якісною?
Гарантія якості розповсюджується як на саму конструкцію обладнання (фільтр для води), так і на воду на виході. Якість води буде відповідати документу ДЕРЖАВНІ САНІТАРНІ НОРМИ ТА ПРАВИЛА «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДСанПіН 2.2.4-171-10). А якість обладнання буде відповідати «Висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи».
Як правильно використовувати ваше обладнання?
Обладнання встановлене у вас можна використовувати тільки за призначенням. Будь-які втручання в його конструкцію або комплектацію — заборонені договором. Тому зривання гарантійних пломб вами або третіми особами анулює гарантію на якість води, що надається.
Що робити якщо обладнання перестало працювати чи зламалось?
Якщо виникла будь-яка несправність, то просто необхідно повідомити про це в компанію на гарячу лінію і, по можливості, перекрити подачу води на фільтр. Наша сервісна служба усуне несправність в найкоротший терміні в зручний для вас час і за наш рахунок.
Які умови підписки і чи потрібен завдаток?
Детальні умови оренди описано в договорі. Завдатку за обладнання немає. Достатньо даних, які ви вносили в договір підписаний обома сторонами.
Підписка можлива у всіх містах України?
На даний момент підписка доступна в Києві та передмісті Києва. Але ми активно працюємо над питанням розширення нашої географії.
Як це все взагалі виглядає?
На вашій кухні ми встановимо фільтр зворотного осмосу, котрий буде очищувати водопровідну воду й подаватиме її на окремий кран для питної води. Зверніть увагу, що додатково ми встановлюємо такий кран на мийці, попередньо просвердливши отвір 6 мм для підведення чистої питної води. Кінцевий вигляд буде приблизно як на цьому зображенні.

Більш детально ви можете ознайомитися в статті "Як це все влаштовано?"

фільтр зворотного осмосу WaterBox
Яке обладнання встановлюється?
Ми співпрацюємо з українськими та бельгійськими виробниками й використовуємо перевірене обладнання WaterBox та PWG Pallas. В тарифі для дому буде встановлено фільтр WaterBox на вашій кухні. В тарифі для бізнесу - фільтр PWG Pallas. Більш детально дізнатись про компанію ви можете на їхньому сайті https://www.pwg.be
Яким буде мінеральний склад питної води?

Водневий показник - 7,4 одиниці рН
Кальцій - 2,4 мг/дм³
Магній - 6,32 мг/дм³
Натрій - 5,8 мг/дм³
Калій - 1,6 мг/дм³
Загальна мінералізація - 32 мг/дм³
Гідрокарбонати - 45,15 мг/дм³
Хлориди - менше 5 мг/дм³
Сульфати - менше 2 мг/дм³

Результат аналізу води можна передивитись тут

Через три місяці використання фільтра вирішив написати відгук про користування. Дійсно відмінний варіант, за вартістю це звичайно дуже пристойно, але за здоров'я своєї родини не гріх і заплатити.
Антон, Київ
Тариф Extra Home
Я переехал в съемную квартиру и нужно было решить вопрос с питьевой водой! Бутыли однозначно отпали. Занимают много места, контакты с непонятными курьерами и вечно растущая цена на воду. Сервис же предлагает, чистую питьевую воду без бутылей и доставок. Фильтр у вас дома и весь этот сервис стоит 399 грн в месяц. Круто)
Олег Чабанов, Бровари
Тариф Base Home
Онлайн підтримка 24/7
Або залиште номер, і ми передзвонимо