ПРО КОМПАНІЮ

 

 

Легка вода — компанія, заснована на початку 2019 року. Так, ми молоді, але стрімко ростемо, завдяки зручному онлайн-сервісу і високому рівню послуг. Ми віримо, що за нами майбутнє! Адже наша місія полягає в тому, щоб ви могли отримати чисту, смачну і головне безпечну воду без зусиль і в необхідній кількості, прямо у вас вдома або на роботі.

Ми створили компанію завдяки якій можна, нарешті, забути: про тяжкі і громіздкі бутилі, які крадуть простір; дзвінки кур’єрських служб і доставку води, де потрібно домовлятися про зручний час; а ще про ціни на питну воду, які вічно ростуть!

Стараємось практикувати індивідуальний підхід до клієнта. Ви отримуєте сервіс-підписку з тарифом, який підходить саме вам. Гарантуємо якісну воду в, практично, необмеженій кількості. І все це за фіксовану плату, без прихованих платежів і непередбачуваного росту цін.

Нам важливо надавати сервіс найвищої якості, щоб ви рекомендували цей онлайн-сервіс своїм близьким та знайомим! Тому у нас є рішення як для вашого дому, так і для офісу. І ми завжди готові прийти на допомогу або відповісти на будь-які ваші запитання. Ми завжди онлайн буквально у вашому мессендежі

Велкам!

 

з повагою до людей

Онлайн підтримка 24/7
Або залиште номер, і ми передзвонимо