Тарифи для дому
Тарифи для дому
499 ₴щомісяця
Base Home
  • 6 етапів очищення
  • придатна в сирому вигляді
  • присутня мінералізація
 
799 ₴щомісяця
Extra Home
  • 7 етапів очищення
    посилена боротьба з хлором
    корекція рівня рН

Тариф Base Home 499 ₴ щомісяця

Ви отримуєте ідеально чисту та безпечну воду, очищену не лише від механічних домішок, а й від хлору. Вона не залишає накипу. Це високий ступінь очищення і саме така вода має бути у бутлях, але де й за яких умов її розливають - невідомо. Тому фільтрація води у себе вдома безпечніша.
Окрім цього, в даному тарифі передбачений мінералізатор, котрий відновлює мінеральний склад води. Оскільки після фільтрації очищуються як шкідливі домішки, так і необхідні людині мінерали, то завдяки мінералізатору вода насичується природними мінералами.
Така вода підходить для пиття в сирому вигляді і приготування їжі та напоїв.

Тариф Base Home прекрасно підійде сім'ям до п'яти осіб.

Тариф Extra Home 799 ₴ щомісяця

У тарифі передбачене максимальне очищення води, боротьба із хлором та нормалізація рівня рН. Додатково до мінералізатора застосовується картридж, що має антиоксидантні властивості.

Головний елемент очищення — мембрана, котра виготовляється міжнародним промисловим гігантом «Dow Chemical» та постачається зі США. Це основний елемент фільтрації найвищої якості, котрий гарантує очищення води на молекулярному рівні.

Тариф для найвибагливіших та тих, хто вимагає виключної та безкомпромісної якості. Піклуйтесь про своє здоров’я, займайтесь спортом, насолоджуйтесь життям, а ми гарантуємо, що ваша вода — найкраща!

Поширені запитання
Який мінімальний термін підписки на сервіс?
Мінімальний термін підписки складає 30 днів. Відлік починається з моменту проведення оплати.
Мені знадобляться якісь документи для оформлення підписки?
При оформленні підписки ви, всього лиш, вказуєте серію і номер паспорту і номер карти, яку будете використовувати для оплати підписки в подальшому.
Які гарантії, що вода буде дійсно якісною?
Гарантія якості розповсюджується як на саму конструкцію обладнання (фільтр для води), так і на воду на виході. Якість води буде відповідати документу ДЕРЖАВНІ САНІТАРНІ НОРМИ ТА ПРАВИЛА «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДСанПіН 2.2.4-171-10). А якість обладнання буде відповідати «Висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи».
Як правильно використовувати ваше обладнання?
Обладнання встановлене у вас можна використовувати тільки за призначенням. Будь-які втручання в його конструкцію або комплектацію — заборонені договором. Тому зривання гарантійних пломб вами або третіми особами анулює гарантію на якість води, що надається.
Що робити якщо обладнання перестало працювати чи зламалось?
Якщо виникла будь-яка несправність, то просто необхідно повідомити про це в компанію на гарячу лінію і, по можливості, перекрити подачу води на фільтр. Наша сервісна служба усуне несправність в найкоротший терміні в зручний для вас час і за наш рахунок.
Які умови підписки і чи потрібен завдаток?
Детальні умови оренди описано в договорі. Завдатку за обладнання немає. Достатньо даних, які ви вносили в договір підписаний обома сторонами.
Підписка можлива у всіх містах України?
На даний момент підписка доступна в Києві та передмісті Києва. Але ми активно працюємо над питанням розширення нашої географії.
Як це все взагалі виглядає?
На вашій кухні ми встановимо фільтр зворотного осмосу, котрий буде очищувати водопровідну воду й подаватиме її на окремий кран для питної води. Зверніть увагу, що додатково ми встановлюємо такий кран на мийці, попередньо просвердливши отвір 6 мм для підведення чистої питної води. Кінцевий вигляд буде приблизно як на цьому зображенні.

Більш детально ви можете ознайомитися в статті "Як це все влаштовано?"

фільтр зворотного осмосу WaterBox
Яке обладнання встановлюється?
Ми співпрацюємо з українськими та бельгійськими виробниками й використовуємо перевірене обладнання WaterBox та PWG Pallas. В тарифі для дому буде встановлено фільтр WaterBox на вашій кухні. В тарифі для бізнесу - фільтр PWG Pallas. Більш детально дізнатись про компанію ви можете на їхньому сайті https://www.pwg.be
Яким буде мінеральний склад питної води?

Водневий показник - 7,4 одиниці рН
Кальцій - 2,4 мг/дм³
Магній - 6,32 мг/дм³
Натрій - 5,8 мг/дм³
Калій - 1,6 мг/дм³
Загальна мінералізація - 32 мг/дм³
Гідрокарбонати - 45,15 мг/дм³
Хлориди - менше 5 мг/дм³
Сульфати - менше 2 мг/дм³

Результат аналізу води можна передивитись тут

Я переехал в съемную квартиру и нужно было решить вопрос с питьевой водой! Бутыли однозначно отпали. Занимают много места, контакты с непонятными курьерами и вечно растущая цена на воду. Сервис же предлагает, чистую питьевую воду без бутылей и доставок. Фильтр у вас дома и весь этот сервис стоит 399 грн в месяц. Круто)
Олег Чабанов, Бровари
Тариф Base Home
Через три місяці використання фільтра вирішив написати відгук про користування. Дійсно відмінний варіант, за вартістю це звичайно дуже пристойно, але за здоров'я своєї родини не гріх і заплатити.
Антон, Київ
Тариф Extra Home
Онлайн підтримка 24/7
Або залиште номер, і ми передзвонимо