Як це все влаштовано?

 

 

Вода очищується завдяки фільтру зворотного осмосу, котрий затримує найдрібніші часточки бруду, хімікатів та вірусів. Саме так, вода очищується навіть від потенційних вірусів чи бактерій, котрі можуть бути присутні у проточній воді. Саме завдяки таким фільтрам й очищується вода, котра потім розливається у бутлі. Навіть у фармацевтичній індустрії вода для ліків обов'язково фільтрується потужними промисловими фільтрами зворотного осмосу.

 

Перед вами зображення кухні із відкритим простором під мийкою. Саме там знаходиться підведення води до змішувача та злив у каналізацію.

 

 

У цьому місці розміщується фільтр зворотного осмосу разом із накопичувальним баком для чистої води. Тому важливо, щоб у цьому місці на вашій кухні не було зайвих господарських предметів, щоб фільтр можна було змонтувати максимально ефективно й компактно.

Зверніть увагу, на зображенні показано, що окрім фільтра встановлюється ще й додатковий кран. Для його встановлення просвердлюється отвір діаметром 6 мм через який підводиться трубка із чистою водою. На вашій мийці буде ваш класичний змішувач звичайної водопровідної води для господарських потреб й окремий кран із чистою водою для приготування їжі, напоїв чи будь-яких ваших потреб.

 

 

Ми співпрацюємо з українськими компаніями й використовуємо перевірене обладнання WaterBox. Саме фільтр WaterBox буде встановлено на вашій кухні.

 

з повагою до людей

Онлайн підтримка 24/7
Або залиште номер, і ми передзвонимо